Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Cарненське управління ГУ ДФС у Рівненській області інформує - операція «Урожай» триває.

22.08.2019

Нещодавно, в рамках проведення операції «Урожай», фахівацями Сарненського управління ГУ ДФС у Рівнській області  проведено засідання «круглого столу» з головою Клесівської селищної ради Василем Гринником.

Заступник начальника Сарненського управління Жанна Федорова зазначила, що пора збирання урожаю триває і виявляються особи, які систематично здійснюють обробіток земельних ділянок з метою отримання прибутку та ухиляються від оподаткування, не мають офіційної реєстрації як об’єкта господарської діяльності, використовують нелегальну працю найманих працівників або виплачують їм заробітну плату нижче мінімального рівня. Тому, під час операції «Урожай» метою фіскальної служби є виявлення неоформлених найманих працівників, легалізація заробітної плати, перевірка повноти нарахування і сплати земельного податку та орендної плати за землю, упередження схем ухилення від оподаткування суб’єктами господарювання тощо.

лена Мичка, заступник начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб звернула увагу на те, що  громадяни, які отримали доходи від надання в оренду земельного паю орендарю - фізичній особі повинні самостійно прозвітувати про отримані доходи шляхом подання Податкової декларації про майновий стан і доходи. Тобто власник земельного паю — орендодавець зобов’язаний самостійно нараховувати та сплатити ПДФО та військовий збір. Така декларація подається не пізніше 1 травня  року, наступним за роком отримання доходу.

Фахівці Сарненського управління акцентували увагу на неухильне виконання під час провадження діяльності сільськогосподарськими товаровиробниками та фермерами  вимог чинного законодавства,  яке регулює земельні відносини, питання оподаткування, оформлення, використання та оплати найманої праці. Сумлінна сплата податків  буде приводити в майбутньому до підвищення рівня життя та соціальних стандартів у суспільстві.

Сарненське управління

ГУ ДФС у Рівненській області