Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Майже 24 мільйона гривень сплатили на підтримку збройних сил платники Дубенського управління ГУ ДФС у Рівненській області

27.08.2019

                                                                                                                                                                                                                                                                        Платниками податків Дубенського, Радивилівського, Млинівського, Демидівського районів та м. Дубна, за підсумками семи місяців поточного року, спрямовано до бюджету 23,7 млн. грн. військового збору. Як зазначила начальник Дубенського управління  ГУ ДФС у Рівненській області Ніна Бакулевич, додатково бюджет отримав 3,1 млн. гривень.

За липень поточного року, платники податків території обслуговування Дубенського управління ГУ ДФС у Рівненській області сплатили до Державного бюджету 3,7 млн. грн. військового збору, що на 10,3% більше у порівнянні з показниками минулого року.

Нагадаємо, що військовий збір справляється із доходів, які відповідно до податкового законодавства оподатковуються податком на доходи фізичних осіб. Зокрема, до них належать заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, винагороди, орендна плата, виплата дивідендів, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна тощо.

Платниками військового збору є фізичні особи - резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Нарахований дохід оподатковується за ставкою податку 1,5 відсотка. Сума збору зараховується до державного бюджету.

Варто пам’ятати, що сплата військового збору – це посильний внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії.

Дубенське управління ГУ ДФС у Рівненській області