Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про легалізацію трудових відносин

06.08.2019

У Рівненському управлінні ГУ ДФС у Рівненській області нагадують, що відповідно до ст. 265 Кодексу законів про працю України передбачена відповідальність за порушення законодавства про працю.

Посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, винні у порушенні законодавства про працю, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Питання легалізації трудових відносин, виплати заробітної плати нижче мінімального рівня інші порушення – на постійному контролі.

Так, цього тижня відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, повноти нарахування та сплати податків юридичними особами, фізичними особами-підприємцями, громадянами, які є власниками земельних ділянок та власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходів, з метою упередження схем ухилення від оподаткування, виявлення та реєстрації необлікованих найманих працівників та легалізації їх заробітної плати, в рамках проведення операції «Урожай».

У ході засідання було розглянуто питання дотримання мінімальних державних гарантій з оплати праці на підприємствах, установах та організаціях району, а також стан сплати єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду України.