Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Раціональне використання лісових ресурсів на контролі органів місцевої влади та податківців

10.07.2019

Днями, у Рокитнівській райдержадміністрації, під керівництвом заступника голова РДА Крупенка О.М. відбулася нарада, на якій обговорювалося питання заготівлі ягід, грибів та дикоросів та надходження до місцевих бюджетів рентної сплати за використання лісових ресурсі. В нараді прийняли участь працівники лісового господарства, національної поліції, фінансового управління, податкової інспекції та органів місцевого самоврядування.

Під час проведення наради начальник Рокитнівської ДПІ Сарненського управління ГУ ДФС у Рівненській області Ніна Ковалевич зазначила що: «Маючи багаторічний досвід успішного податкового супроводу заготівельного сезону, звертаюся до керівників територіальних громад та їх мешканців з проханням подбати про те, щоб заготівля чорниці та іншої дикорослої продукції додала місцевим бюджетам кошти для вирішення важливих соціально-економічних питань». 

 Вона також проінформувала присутніх про стан надходження плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині заготівлі дикоросів, які надійшли на рахунки сільських і селищних рад протягом  червня-липня 2019 року   в сумі 601,9 тис. грн.  

Крім того, спеціально створеною робочою груп при райдержадміністрації в межах своєї компетенції, з метою упередження неконтрольованої заготівлі ягід і грибів з комерційною метою, було проведено обстеження заготівельних пунктів по трасі Ковель-Київ.