Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наповнення місцевих бюджетів Володимиреччини за рахунок рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів

08.07.2019

2 липня 2019 року в приміщенні  Володимирецької РДА  відбулася нарада під керівництвом першого заступника голови адміністрації Анатолія Рижого  з головами органів місцевого самоврядування по питанню здійснення  контролю за використанням лімітів, заготівлею лісових ресурсів та справлянням збору  за спеціальне використання лісових ресурсів місцевого значення.

 На нараду були запрошені керівники лісогосподарських підприємств району, Володимирецької ДПІ та фінансового управління РДА.

Анатолій Рижий довів до  присутніх інформацію про необхідність контролю з боку  органів місцевого самоврядування за станом заготівлі дикоростучих плодів і ягід, які являються  джерелом наповнення місцевих бюджетів.

Керівники держлісгоспів звернули увагу на  проблемні питання, що виникають в господарській діяльності підприємств, та стан повернення 50 відсотків лісового збору сільськими та селищними радами, яке передбачено районною програмою «Ліси Володимиреччини»

Наталія Десятник, начальник Володимирецької ДПІ Сарненського управління ГУ ДФС у Рівненській області проінформувала присутніх про особливості адміністрування у 2019 році рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів. Звернула увагу на порядок, умови та організацію справляння збору (ведення закупівельних відомостей, журналу обліку заготовленої сировини).  Було наголошено на  недостатній рівень контролю з боку органів місцевого самоврядування  за пунктами заготівлі, що знаходяться на території сільських та селищних рад.

За результатами наради прийнято рішення про посилення контролю за станом заготівлі  лісових ресурсів, залучення всіх наявних ресурсів для збільшення надходжень  даного податку до бюджетів органів місцевого самоврядування з метою спрямування їх на розвиток місцевих громад.

 Сарненське управління ГУ ДФС у Рівненській області