Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Зустріч фахівців Дубровицького Центру обслуговування платників Сарненського управління ГУ ДФС у Рівненській області з представниками Висоцької ОТГ.

13.05.2019

08 травня 2019 року фахівцями Дубровицького Центру обслуговування платників Сарненського управління проведено зустріч з головою Висоцької ОТГ Людмилою Гурою  та юристом – Ольгою Тимко з метою обговорення наявних проблемних питань щодо наповнення місцевих бюджетів, ліквідації нелегальної зайнятості населення, як один з резервів детінізації економіки.

Під час зустрічі начальник Дубровицької ДПІ Олег Клюйко зазначив, що на теперішній час одним з пріоритетних напрямків роботи органів Державної фіскальної служби є сприяння легалізації трудових правовідносин у бізнес-середовищі та оптимізація процедури реєстрації трудових правовідносин з найманими працівниками.   На жаль, для багатьох зарплата «у конверті» стала звичайним явищем і чомусь навіть нормою. Незрозумілим залишається те, як молоді люди, а подекуди громадяни з неабияким життєвим досвідом погоджуються на зарплату «у конвертах», не розуміючи, що нелегальне працевлаштування позбавляє працівника права не лише на достойну пенсію, а й інших благ - соціальних пільг, матеріальної допомоги, тобто знижує його соціальну захищеність.

Обговорювалось питання щодо забезпечення повноти обліку платників, правильності обчислення  орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності та необхідність інформування  про укладення нових, внесення змін до існуючих договорів оренди землі та їх розірвання.  Було звернуто увагу на  розмір акцизного податку, який є економічно необґрунтованим, що сплачується підприємцями, які займаються підприємницькою діяльністю на території  ОТГ.

Порушені питання викликали жваву дискусію серед присутніх, адже тема становить особливий інтерес для представників ОТГ, які зацікавленні у збільшені надходжень до місцевого бюджету.

На завершення зустрічі з представниками ОТГ вирішено посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо економічних та соціальних переваг легальних доходів. Зосередити увагу на виявлені фактів використання праці неоформлених працівників,  проведені інвентаризації власників земельних ділянок та об’єктів нерухомого майна, з числа фізичних осіб та надання переліків до ГУ ДФС у Рівненській області. Здійснити перегляд рішень ОТГ про встановлення ставок податків та приведення їх у відповідність до чинного законодавства з метою недопущення втрат місцевого бюджету.