Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Більш як 680 мільйонів гривень отримали місцеві бюджети на території обслуговування Рівненського управління

15.04.2019

У першому кварталі Рівненським управлінням  Головного управління ДФС у Рівненській області забезпечено надходження до місцевих бюджетів 681,0 млн.грн. В порівнянні з січнем – березнем минулого року надходження до місцевих бюджетів зросли на 122 млн. грн. або на 21,8 відсотка.

Найбільш бюджетоутворюючими платежами залишаються ПДФО, земельний податок та орендна плата за землю, єдиний податок.

Податку на доходи фізичних осіб до зведеного бюджету у січні - березні 2019 року надійшло 629,9 млн.грн., а місцевий бюджет отримав 468,1 млн. гривень.

Єдиного податку до загального фонду місцевого бюджету надійшло 115,7 млн.гривень. Юридичні особи сплатили 32,3 млн.грн., а від фізичних осіб надійшло 83,4 млн гривень. В порівнянні з січнем – березнем минулого року надходження зросли на 19,7 млн. гривень.

Земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності упродовж І кварталу поточного року надійшло 63,9 млн. гривень. Найбільші надходження від юридичних осіб - 58,4 млн. гривень.

Податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки надійшло 8,9 млн. гривень. В порівнянні з січнем-березнем минулого року надходження зросли на 2,7 млн. гривень.