Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Дієвий інструмент у легалізації виплат

11.04.2019

Надзвичайно актуальне питання сьогодення - легалізація заробітної плати. Адже легальна заробітна плата - це майбутні пенсійні виплати, інші види державної соціальні допомоги.

З метою детінізації ринку праці сьогодні проводиться ряд заходів, від активної роз’яснювальної роботи до засідань робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, створених за ініціативою місцевих органів виконавчої влади.

Нещодавно відбулось чергове засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення з роботодавцями та підприємцями Рівненського району, де було заслухано тих суб’єктів господарювання, які нараховують заробітну плату на рівні чи менше мінімальної або взагалі її не виплачують.

За словами заступника начальника Рівненського управління – начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Віталія Жабчика спільна і злагоджена робота забезпечує достатню ефективність в напрямку легалізації виплат. «Під час спілкування з роботодавцями, які мінімізують витрати на оплату праці, спонукаємо їх не лише виплачувати зарплату не менше мінімальної, а й довести її рівень до середньо галузевого показника, і, звісно, попереджуємо про відповідальність» - зазначає посадовець.