Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Успішна влада на місцях - при максимальній мобілізації податків та зборів до місцевих бюджетів

07.02.2019

У січні поточного року до місцевого бюджету від платників Рівного надійшло 119,7 млн. грн. У порівнянні з січнем 2018 року надходження зросли на 24 %, або на 23 млн. гривень.

Основними бюджетоформуючими податками і надалі залишаються податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, плата за землю та акцизний податок.

Так, з початку поточного року до бюджету вже надійшло 80,7 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 20,7 млн. грн. єдиного податку.

Третій податок – це плата за володіння або користування землею. Цьогоріч власниками земельних ділянок та землекористувачами до місцевого бюджету вже сплачено майже 2 млн. грн. плати за землю та 4,3 млн. грн. орендної плати за користування землею.

Акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів надійшло 6,4 млн. гривень.

За словами начальника Рівненського управління Головного управління ДФС у Рівненській області Михайла Калитюка успішність влади на місцях в першу чергу залежить від обсягу фінансових ресурсів, якими вона володіє для виконання державних функцій протягом бюджетного періоду. А найбільшу питому вагу у загальній масі надходжень до місцевих бюджетів займають саме податкові надходження. Тому зацікавленість в максимальній мобілізації податків та зборів до місцевих бюджетів має бути і на рівні місцевих органів влади.