Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Офіційне працевлаштування - обопільна вигода

28.12.2018

Податківці Рівного в чергове нагадують рівнянам, що тільки офіційно оформлена праця є гарантією соціального захисту найманих працівників, а для роботодавців – запорукою процвітання бізнесу.

Для роботодавців встановлення тривалих трудових відносин, відсутність плинності кадрів - це отримані в подальшому доходи від прибуткової діяльності та якісна реклама підприємства.

Перевагами офіційного працевлаштування для працівників є, перш за все, стабільна заробітна плата, право на відпустку (основну, додаткову та без збереження заробітної плати, відпустку у звя’зку з вагітністю та пологами) та на оплату лікарняного. А ще  - на достроковий вихід на пенсію через шкідливі умови праці, на допомогу у зв’язку з безробіттям, на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві й професійних захворювань,  на зарахування стажу роботи та, відповідно, гідну пенсію в майбутньому.

Нагадуємо, що за кожного неоформленого працівника, якого допустили до роботи без укладення трудового договору та повідомлення органів ДФС юридичні та фізичні особи – підприємці несуть відповідальність у вигляді штрафних санкцій, а саме: відповідно до ст. 265 КЗпП – у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати встановленої законом на момент виявлення порушення (у 2018 році – 111 690 грн).

Також застосовується адміністративна відповідальність до керівника, а саме: відповідно до частини 1 ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07 грудня 1984 року № 8073-X із змінами та доповненнями – від 500 до 1 000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (у 2018 році – від 8500 до 17 000 грн).

То ж лише при належному ставленні до своїх прав та обов’язків обидві сторони трудових відносин зможуть розраховувати на позитивний результат та досягнення поставлених цілей.