Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Легалізація зайнятості населення в полі зору податківців Сарненщини

20.12.2018

Нещодавно фахівцями Сарненського управління Головного управління ДФС у Рівненській області організовано та проведено  зустріч  з представниками бізнес-спільноти по питанню ліквідації нелегальної зайнятості населення як один з резервів детінізації економіки забезпечення надходжень до місцевих бюджетів.

Начальник Сарненського управління  Жанна Гальчик зазначила, що одним із ключових завдань, які стоять  на контролі органів місцевого самоврядування, контролюючих органів, зокрема ДФС, являється легалізація  заробітної плати. Боротьба з «тіньовою»  зайнятістю та виплатою заробітної плати без оподаткування  постійно серед пріоритетних напрямків роботи Сарненського управління, адже від надходжень до бюджетів за рахунок оподаткування доходів, які отримують громадяни  залежить вчасне фінансування закладів освіти, охорони здоров’я, культури, оборони тощо. Саме на працедавців закон покладає обов’язок здійснювати працевлаштування найманих працівників та здійснювати усі передбачені відрахування із заробітної плати. При невиконанні своїх обов’язків роботодавці наражають себе на штрафи, а найманих працівників позбавляють соціальних  гарантій.

Фахівці Сарненського управління рекомендували представникам бізнес-спільноти будувати свої стосунки з найманими працівниками винятково в правовому колі.

Запрошені представники бізнесу та громадськості уважно слухали виступи фахівців Сарненського управління та отримали відповіді з питань застосування податкового законодавства.