Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Рівному студенти дізнавались про права та обов’язки платників податків

05.12.2018

Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

У 2018 році такий Тиждень передбачає проведення протягом 10-14 грудня ряду інформаційно–роз’яснювальних заходів (навчань, лекцій, бесід, екскурсій, виступів у засобах масової інформації, висвітлення у соціальних мережах тощо) з питань забезпечення додержання та поваги до прав і свобод людини й громадянина, запобігання їх порушенням з метою підняття рівня правової культури населення.

Традиційно до участі у Всеукраїнському тижні права приєднуються податківці Рівного: проводять  Дні відкритих дверей, оформлюють тематичні стенди, консультують рівнян з питань податкового законодавства. А на передодні зустрічаються з учнівською та студентською молоддю та ознайомлюють їх з азами податкових знань. То ж днями до фіскалів на екскурсію завітали студенти Рівненського економіко-технологічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування.

Традиційно працівники інспекції ознайомили майбутніх фахівців економічного профілю з роботою Центру обслуговування платників, послугами, які можуть тут отримати платники податків. Студенти прослухали лекцію з основ податкового законодавства, на власні очі побачили процес прийняття звітності та переконались у перевагах  електронного формату спілкування з фіскальною службою. І головне – відтепер молодь добре знає права і обов’язки платників податків, що передбачені Податковим кодексом України