Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про нововведення в законодавстві платникам податків Рівного розповіли під час семінару

18.10.2018

Нещодавно платники податків Рівного мали змогу обговорити актуальні питання оподаткування. Відбувалось таке обговорення під час семінару,  організованого Філією державного підприємства «Сервісно-видавничий центр» у Рівненській області за участі фахівців фіскальної служби  . 

Учасники заходу - бухгалтери, керівники підприємств та підприємці дізнались про новації в законодавстві, мали змогу почути про актуальні питання оподаткування податком на додану вартість, застосування спрощеної системи оподаткування, податком на доходи фізичних осіб, сплати земельного та місцевих податків, адміністрування єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування тощо.

На порядку денному також були питання оплати праці та трудових відносин,  зокрема, присутніх ознайомили з особливостями застосування Порядку здійснення державного контролю законодавства про працю та виплати заробітної плати відповідно до норм чинного законодавства,

Крім того, учасники семінару отримали корисну інформацію про сервіси фіскальної служби, відповіді на актуальні питання та практичні поради щодо сплати податків, зборів, і подання звітності.