Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Для дистанційної роботи із податковим відомством використовуйте електронні сервіси ДФС України

21.09.2018

Кількість електронних сервісів, запроваджених ДФС України та розміщених на офіційному веб-порталі ДФС  sfs.gov.ua, постійно збільшується. Зазначене дозволяє платникам отримувати послуги в електронному вигляді, заощаджує їх час, скорочує до мінімуму контакти з органами ДФС.

На сьогодні, не відвідуючи податкову інспекцію, платник податків береться на облік  протягом одного дня після отримання відомостей із Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Завдяки електронному сервісу з укладання Договору про визнання електронних документів, платник подає звітність до податкової інспекції в електронному вигляді, реєструє податкові та акцизні накладні у Єдиному реєстрі податкових або акцизних накладних.

А найпопулярнішим електронним сервісом є Електронний кабінет платника, за допомогою якого здійснюється взаємодія органів ДФС і платників у режимi реального часу та який на сьогодні забезпечує широкий спектр послуг для суб’єктів господарювання.

Найбільш запитуваними послугами Електронного кабінету платника є  сервіси систем електронного адміністрування податку на додану вартість та реалізації пального (перегляд проведених операцій в системі та отримання інформації про рух коштів на електронному рахунку), листування з органами ДФС в електронному вигляді, стан розрахунків з бюджетом (сплата податків, зборів, платежів для фізичних осіб та перегляд даних щодо розрахунків з бюджетом).

Також, фізичним особам через Електронний кабінет платника надано можливість отримати відомості про отримані доходи та утримані податки, що дуже актуально під час кампаній  декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців, а також підготувати, заповнити та надіслати декларацію про майновий стан і доходи фізичних осіб в електронному вигляді.

Не менш популярним  є Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, який  дозволяє платнику отримати відповіді на питання щодо застосування норм податкового, митного законодавства або адміністрування єдиного внеску, а також ознайомитись з нормативними документами (http://zir. sfs.gov.ua).

Крім того, для платників функціонує сервіс «Пульс» для цілодобових повідомлень про неправомірні дії або бездіяльність працівників ДФС за телефоном 0 800 501 007.

І це не весь перелік електронних сервісів, робота над їх удосконаленням та впровадженням триває. Водночас, на сьогодні усі впроваджені електронні сервіси дозволяють платнику вести бізнес у межах правового поля, не відвідуючи податкові інспекції.

Більш детальну інформацію щодо сервісів фіскальної служби можна отримати в Центрі обслуговування платників ДПІ у м.Рівному, або за тел.28-08-25.