Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

У підприємця обсяг доходу перевищив 1 мільйон гривень? – Реєструйте касовий апарат

14.09.2018

У Рівному спрощену систему оподаткування застосовують майже 12 тисяч  суб’єктів господарювання. Серед них – більше 80% -  фізичні особи – підприємці. 

Таким фізичним особам - підприємцям слід пам’ятати, що  згідно із п.296.10 ст.296 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) не застосовуються платниками єдиного податку першої, другої і третьої груп незалежно від обраного виду діяльності, у яких обсяг доходу протягом календарного року не перевищує 1 млн. грн.

Якщо ж у календарному році обсяг доходу перевищить 1 млн. грн., то застосування РРО для такого платника єдиного податку є обов’зковим.

Застосування РРО «єдинником» розпочинається з першого числа місяця кварталу, що настає за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку.

Ці норми не поширюються на платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту. Такі платники проводять розрахунки готівкою лише через РРО.