Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Конституційним правом на звернення до органів ДФС у Рівному скористалося 67 громадян

14.09.2018

До Державної податкової інспекції у м.Рівному за підсумками січня – серпня поточного року надійшло 53 письмових звернення  громадян, - інформує начальник управління управління обслуговування платників ДПІ у м.Рівному Сергій Войно. Із загальної кількості звернень - 52 були  індивідуальними, 1 – колективне (звернулось 15 громадян).

Також за цей період керівництвом було здійснено 1 особистий  прийом за зверненнями громадян.

Найчастіше рівняни звертались стосовно інформації про суму отриманих доходів, відновлення ідентифікаційного номера або відмови від нього, стану розрахунків по податках, отримання інформації з податкової звітності, а також інформували про ухилення від сплати податків окремими платниками.

На всі звернення фахівцями податкової інспекції  було надано обгрунтовані відповіді у визначені законом терміни.

Податківці нагадують, що загальними вимогами для звернень є те, що у них має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником чи заявниками із зазначенням дати. В електронному зверненні також  слід вказати електронну поштову адресу, на яку заявнику буде надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення - не вимагається. Однак, електронне звернення, надіслане без використання електронного підпису, повинно мати вигляд скан-копії або фотокопії з підписом заявника та зазначенням дати.