Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Податківці Рівного інформують платників про хід кампанії декларування доходів громадян

13.02.2018

Щорічно фахівці ДПІ у м.Рівному створюють сприятливі умови для виконання платниками податків громадянського обов'язку з декларування доходів. Зокрема, проводять семінари-практикуми, консультують рівнян  щодо заповнення декларації про майновий стан та доходи, роз’яснюють нюанси оподаткування певних видів доходів (спадщини, від здавання житла в найм, подарунків, доходів, отриманих від репетиторських послуг тощо). Також, крім обов’язку декларування, роз’яснюють як скористатись правом на податкову знижку.

У Рівному громадяни можуть отримати фахові консультації та довідкову інформацію щодо кампанії декларування у Центрі обслуговування платників при ДПІ у м.Рівному за адресаю: вул. Відінська, 8,  або зателефонувавши за номерами 28-08-25, 28-16-43.

Разом з тим податківці нагадують, що обов’язок з декларування доходів виникає у тих  громадян котрі у 2017 році отримали доходи, з яких не було сплачено податки. Таким платникам  подати декларацію необхідно до 1 травня 2018 року до податкової інспекції за місцем реєстрації. А ті громадяни, які мають право на отримання податкової знижки, реалізувати це право зможуть до 31 грудня 2018 року включно.

Довідково: з початку року вже більше 200 рівнян прозвітували про свої доходи.

Сектор організації роботи ДПІ у м. Рівному