Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

У Рівному місцева громада отримала майже 97 мільйонів податків

13.02.2018

У Рівному за січень поточного року 96,7 млн. грн податків та зборів поповнили місцевий бюджет. Приріст надходжень до січня минулого року склав 10%.

Традиційно значна питома вага надходжень місцевого бюджету припадає на податок на доходи фізичних осіб, якого сплачено майже 63,7 млн. гривень. У порівнянні з минулим роком ця сума зросла на 9,1 млн. гривень.

Позитивною є також динаміка надходжень  з інших податків до місцевого бюджету. Зокрема,  у першому місці поточного року сплачено 15,9 млн. грн. єдиного податку (+3,3 млн. грн.) та 2,7 млн. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (+ 1,3 млн. грн).

Як наголошують податківці, позитивна динаміка у сплаті податків у місцеву казну є дуже важливою, адже достатнє наповнення бюджету значно збільшує можливості для вирішення соціально-економічних проблем місцевої громади.

Сектор організації роботи ДПІ у м. Рівному