Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

У Рівному представникам бізнесу нагадали про додержання вимог законодавства з оплати праці

09.02.2018

Минулого тижня в сесійній залі  Рівнеради  з представниками  бізнесу говорили про вимоги чинного законодавства з оплати праці.

Представники управління праці і соціального захисту населення, податкової  інспекції та центру зайнятості  задля того, щоб запобігти порушенням при використанні суб’єктами господарювання праці найманих працівників, ознайомили підприємців з вимогами та новаціями  законодавства про працю.

Під час зустрічі заступник начальника ДПІ у м.Рівному Валентин Герман акцентував увагу присутніх на порядку оподаткування доходів найманих працівників, зауваживши на дотриманні  встановлених гарантій в оплаті праці.

Посадовець також нагадав про кампанію декларування доходів громадян, зокрема, категорії осіб, які мають в обов’язковому порядку  подати декларацію про майновий стан і доходи, а також про можливість скористатись податковою знижкою за деякими витратами.

Учасники зустрічі мали змогу  отримати відповіді на актуальні запитання щодо оподаткування, оплати праці та з’ясувати  проблемні моменти, які виникають у трудових відносинах. 

Сектор організації роботи ДПІ у м. Рівному