Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

За січень-вересень 2017 року до бюджетів усіх рівнів платниками Рівненської ОДПІ сплачено понад 1 млрд грн податків

12.10.2017

У січні-вересні поточного року платниками податків які обслуговуються у Рівненській ОДПІ до зведеного бюджету направлено 1 030,1 млн. грн податків. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 30 %, або на 238,9 млн. грн.

При цьому, до загального фонду державного бюджету надходження склали 383,9 млн. грн., що на 99,5 млн. грн. або на 34 % вище за показник аналогічного періоду минулого року, з них 381,2 млн. грн. – до загального фонду та 2,7 млн. грн. – до спеціального.

До місцевих бюджетів надійшло 646,0 млн. грн. що на 139,4 млн. грн. або на 27 % вище за надходжень за січень-вересень 2016 року, з них 637,7 млн. грн. – до загального фонду та 8,3 млн. грн. – до спеціального.

Про це повідомив начальник Рівненської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області Ірина Олендер та зауважила, що досягти вагомих результатів із забезпечення надходжень до бюджету вдалося завдяки налагодженню партнерських відносин з представниками бізнесу та покращенню сервісного обслуговування платників.

Рівненська ОДПІ