Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Завдяки працедавцям Рівного до бюджету надійшло понад 876 мільйонів гривень єдиного внеску

12.10.2017

Працедавці Рівного протягом дев’яти місяців 2017 року спрямували на соціальні потреби держави 876,3 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Таким чином, завдяки сумлінню страхувальників, цього року до держбюджету спрямовано на 256,5 мільйонів гривень більше єдиного внеску ніж минулоріч.

Податківці відзначають, що таке відповідальне ставлення переважної частини страхувальників і суб’єктів підприємництва заслуговує на повагу, оскільки гарантує  працівникам належний соціальний захист та кошти на вирішення соціальних програм держави.  Разом з тим звертають увагу рівнян на те, щоб вони не погоджувались на роботу без офіційного працевлаштування та на отримання заробітку «в конверті». Адже  в останньому випадку працівники будуть позбавлені соціального майбутнього: гідної пенсії, оплати лікарняних, допомоги по безробіттю тощо. Рівнянам варто зрозуміти, що кожен період роботи має бути офіційно затвердженим, а отримані доходи – прозорими.