Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Про розгляд звернень громадян в ДПІ у м.Рівному

11.10.2017

Для забезпечення кваліфікованого, неупередженого, об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян в ДПІ у м.Рівному ГУ ДФС у Рівненській області постійно здійснюються заходи організаційного, інформаційного та аналітичного характеру, спрямовані на удосконалення цієї роботи.

Загалом протягом січня-вересня 2017 року до податкової інспекції на розгляд надійшло 79 письмових звернень, які є заявами. Пропозиції та скарги не надходили. За суб’єктами більшість звернень була індивідуальними, лише 1 - колективне  та 1 - анонімне.

Найчастіше заявники звертались стосовно реєстраційних номерів облікових карток платників податків (щодо поновлення ведення за прізвищем, ім’ям, по батькові та анулювання штампу "за серією та номером паспорта", відновлення ідентифікаційного номера, відмови від коду); отримання  інформації про суму отриманих доходів; сплати, нарахування податків, зборів (ЄСВ, земельного податку, ПДФО).

Також рівняни  інформували про ухилення від сплати податків окремих платників, цікавились отриманням адміністративних послуг та інформації з податкової звітності, проведення перевірок тощо.

Крім того у поточному році було здійснено 1 колективний прийом за зверненням 5 громадян. Під час прийому заявникам було надано обґрунтовану усну відповідь на питання, які їх цікавили.