Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Податківці Рівного нагадують, що триває кампанія по сплаті податку на нерухоме майно та плати за землю фізичними особами

11.08.2017

У Державній податковій інспекції у м.Рівному нагадують жителям міста про терміновість сплати податку на нерухоме майно та плати за землю фізичним особам, які отримали податкове повідомлення-рішення. Сплатити ці платежі платник повинен до місцевого бюджету за місцем розташування об`єкта оподаткування до 29 серпня. У разі несвоєчасної сплати накладається штраф від 10 до 20 відсотків суми податкового боргу, а також пеня.

Звертаємо увагу, що податок на нерухоме майно обчислюється за 2016 рік, при цьому база оподаткування об`єктів житлової та нежитлової нерухомості обраховується на підставі  даних державного реєстру. Для фізичних осіб не оподатковуються квартири загальною площею до 60 кв. метрів та житлові будинки загальною площею до 120 кв. метрів. Для різних типів об`єктів житлової нерухомості (квартири, будинки, дачні, садові будинки) – до 180 кв.метрів.

Сектор організації роботи ДПІ у м. Рівному