Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

До ДПІ у м.Рівному надійшло 60 письмових звернень громадян

13.07.2017

В управлінні обслуговування платників ДПІ у м.Рівному інформують, що рівняни, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», надсилають до податкової інспекції письмові звернення. Загальними вимогами для усіх таких звернень є те, що у них має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником чи заявниками із зазначенням дати. В електронному зверненні також  слід вказати електронну поштову адресу, на яку заявнику буде надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення - не вимагається. Однак, електронне звернення, надіслане без використання електронного підпису, повинно мати вигляд скан-копії або фотокопії з підписом заявника та зазначенням дати. Цього вимагає наказ Міністерства фінансів України від 11.02.2016 № 52.

За словами начальника управління Сергія Войно, у поточному році до податкової інспекції надійшло 60 письмових звернень громадян, з яких всі – заяви. Найчастіше рівняни звертались з приводу поновлення реєстраційних номерів облікових карток платників податків (чи відмови від реєстраційного номера) та отримання інформації про суми отриманих доходів чи стану розрахунків по податках.