Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про повідомлення щодо порушення антикорупційного законодавства

07.05.2019

Відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави. За наявності загрози життю, житлу, здоров'ю та майну осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, або їх близьких осіб, у зв'язку із здійсненим повідомленням про порушення вимог цього Закону, правоохоронними органами до них можуть бути застосовані правові, організаційно-технічні та інші спрямовані на захист від протиправних посягань заходи, передбачені Законом України "Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві".

 Особа або член її сім'ї не може бути звільнена чи примушена до звільнення, притягнута до дисциплінарної відповідальності чи піддана з боку керівника або роботодавця іншим негативним заходам впливу (переведення, атестація, зміна умов праці, відмова в призначенні на вищу посаду, скорочення заробітної плати тощо) або загрозі таких заходів впливу у зв'язку з повідомленням нею про порушення вимог цього Закону іншою особою.

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства  посадовими особами Рівненської митниці ДФС, зокрема щодо: 

- використання своїх службових повноважень або свого становища та пов'язаних з цим можливостей, з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб; 

- порушення обмежень щодо отримання подарунка, передбачені статтею 23 Закону; 

- обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності; 

- обмеження після припинення діяльності, пов'язаної з виконанням функцій держави, місцевого самоврядування; 

- порушення вимог щодо обмеження спільної роботи близьких осіб, передбачені статтею 27 Закону;

- конфлікту інтересів; 

- порушення Правил етичної поведінки в органах ДФС; 

- порушення вимог фінансового контролю, передбаченого статтями 45-46, 48-52 Закону; 

- незаконного використання інформації, що стала відома особі у зв'язку з виконанням службових повноважень, -

Ви можете надіслати відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами на електронну адресу: rv.spzvk@customs.sfs.gov.ua або письмово за адресою: 33028, м. Рівне, вул. Соборна, 104 (з проставлянням помітки на конверті «Про корупцію»).

Надана інформація є конфіденційною та розголошенню не підлягає.

Реквізитами повідомлення про корупцію є:

-  прізвище, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення або причетна до його вчинення, її місце роботи та посада;

- текст повідомлення, що містить конкретну інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, яка може бути перевірена;

-  прізвище, ім’я, по-батькові, адреса та підпис особи, яка надіслала повідомлення, із зазначенням дати;

-  у зверненні поданому на електронну поштову скриньку може бути вказано електронну поштову адресу, на яку викривачу може бути надіслано відповідь, або зазначено про інші засоби зв’язку ним.

Повідомлення про корупцію, які надходять через спеціальну електрону поштову скриньку, надсилаються у вигляді скан-копії або фотокопії звернення з підписом викривача та зазначенням дати.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою  відповідальність, передбачену чинним законодавством.