Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Для працівників фіскальної служби Рівненщини проведено навчання щодо Е – декларування 2019

07.02.2019

Нещодавно у актовому залі Головного управління ДФС у Рівненській області, в рамках кампанії по декларуванню доходів за 2018 рік, відбулось два навчальних заняття.

Перед присутніми виступили завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції Стельмах В.П., головний державний інспектор сектору Козачок Н.В., начальник відділу інформаційних технологій Шехтер С.М.

Присутні ознайомились з особливостями декларування службовцями інформації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, з порядком отримання ключів ЕЦП, з типовими помилками при заповненні та новаціями та особливостями декларування доходів у 2019 році.

Нагадуємо, обов`язкове декларування своїх доходів для держслужбовців в електронному вигляді та оприлюднення декларацій було вперше запроваджено у 2016 році, саме з метою створення умов прозорості діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави. Роз`яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, затверджені рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) від 11 серпня 2016 року №3, містять у собі  понад 60 питань та відповідей, регламентуючих увесь процес з подання такої декларації. Крім того, з найбільш розповсюдженими питаннями, з детальним описом кожного випадку можна ознайомитися на офіційному сайті НАЗК за наступним посиланням https://nazk.gov.ua/naychastishi-zapytannya

ГУ ДФС у Рівненській області