Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Викрито контрабандний канал постачання цигарок

23.01.2018

Працівниками ВВБ ТО ДФС у Рівненській області спільно з працівниками УПМП Рівненської митниці ДФС та ОУ ГУ ДФС у Рівненській області викрито міжнародний контрабандний канал постачання цигарок з Республіки Білорусь до країн Євросоюзу.

23.01.2017 працівниками митного посту «Городище» та УПМП Рівненської митниці за участі працівників ВВБ ТО ДФС у Рівненській області ДФС на підставі ст.ст. 338, 339 Митного кодексу України проведено повний огляд вантажного транспортного засобу VOLVO, номерний знак BG1020SI/AZ064BG, який згідно наданих документів був завантажений м. Вітєбськ, Республіка Білорусь та мав розвантажитись у м. Бєлград, Республіка Сєрбія.

За результатами огляду у вантажному відсіці транспортного засобу виявлено 540 коробок з цигарками, які були приховані за поліетиленовими мішками з паливними гранулами. У 539-ти коробках знаходилось 50 блоків цигарок торгової марки «ASHIMA» та 46 блоків в 1 коробці. Таким чином, усього виявлено 26996 блоків цигарок торгової марки «ASHIMA», загальною ринковою вартістю близько 270 тис. доларів США.

Зазначені цигарки та транспортний засіб.

Відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Рівненській області ГУ ДФС у Рівненській області