Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Запобігання проявам корупції – головне завдання відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Рівненській області

08.06.2016

Ключовим завданням відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Рівненській області – є запобігання проявам корупції, та притягнення до відповідальності посадових та службових осіб ДФС у області, за вчинення протиправних діянь пов’язаних з корупцією.

Станом на червень  2016 року  співробітниками відділу було проведено 37 службових перевірок (розслідувань), в 28 випадках інформація знайшла своє підтвердження. За вчинення корупційних правопорушень було притягнуто до відповідальності 12 осіб. За матеріалами ВВБ було розпочато 8 кримінальних проваджень, оголошено 1 підозру у вчиненні злочину та  складено 2 протоколи про вчинення адміністративного корупційного правопорушення.

Вагомим аспектом роботи є попереджувально-профілактична діяльність. Одним з напрямків попереджувально-профілактичної роботи є постійний безперервний моніторинг та збір оперативної інформації про факти вимагання та отримання неправомірної вигоди наявність у службових осіб ДФС у області конфлікту (реального чи потенційного) інтересів. Адже всі прекрасно усвідомлюють, що одним з проявів корупції є так зване «кумовство» та «кришування», тому важливо тримати це на підвищеному контролі, щоб не допускати подібних явищ, а  у разі їх проявів – відповідно, оперативно реагувати та притягувати до відповідальності.

Роботі відділу дуже допомагають інтерактивні сервіси, такі як:

Антикорупційний сервіс «ПУЛЬС» 044 284 00 07

Урядова «гаряча лінія» тел. 0 800 507 309

Урядова «гаряча лінія» для підприємців  0 800 503 045

де кожен не лише  може в будь який час зателефонувавши за телефоном  повідомити про вчинення відносно нього з боку службових осіб податкових та митних органів неправомірних дій, а й контролювати стан опрацювання свого звернення чи скарги.

Також інформуємо, що у випадках вимагання службовими особами територіальних органів ДФС у області та митниці неправомірної вигоди, пропонуємо звертатись до відділу внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Рівненській області за телефоном (0362)692-575. Анонімність звернення гарантована.

 Наголошуємо, що значна частина від загального числа розслідувань корупційних правопорушень  починалися з повідомлень громадян, підприємців, активістів.

ВВБ ГУ ДФС у Рівненській області