Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про корупційні дії осіб податкової та митної сфери інформуйте відділ власної безпеки ГУ ДФС в області

15.07.2015

Для запобігання корупції, усунення причин та умов, що їй сприяють, забезпечення законних прав та інтересів громадян і юридичних осіб, своєчасного реагування на проблемні питання, відділом власної безпеки Головного управління ДФС у Рівненській області протягом січня-червня 2015 року проведено 73 профілактично-попереджувальних заходи.

Співробітники ВВБ ГУ ДФС у Рівненській області взяли участь у проведенні 58-ми службових перевірок, з яких у 34-х випадках інформація знайшла своє підтвердження. За результатами проведених службових перевірок внесено 13 подань про вжиття відповідних заходів реагування та притягнення винних осіб до відповідальності. Наслідком розгляду цих подань стало застосування заходів дисциплінарного впливу до 34-х працівників.

З метою недопущення випадків прийняття до ГУ та митниці ДФС осіб, схильних до вчинення корупційних правопорушень, працівники ВВБ здійснили  51 перевірку кандидатів на роботу до Головного управління ДФС та Рівненської митниці, в результаті яких 1-му кандидату в призначенні вмотивовано відмовлено.

          Протягом січня-червня 2015 року, за матеріалами ВВБ ГУ правоохоронними органами Рівненської області відкрито 7 кримінальних проваджень за ознаками складу кримінального правопорушення, складено 4 протоколи про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172-6 КУпАП «Порушення вимог фінансового контролю», в результаті чого осіб визнано винними у вчиненні правопорушення та на них накладено адміністративне стягнення.

         Окрім цього, одним із пріоритетних напрямків діяльності відділу власної безпеки ГУ ДФС у області є здійснення комплексу заходів із запобігання та документування фактів одержання неправомірної вигоди службовими особами податкової та митної сфери.

         У зв’язку з цим, при наявності інформації про факти вимагання або одержання неправомірної вигоди службовими особами податкової та митної сфери, просимо терміново інформувати ВВБ ГУ ДФС у Рівненській області за тел. (0362) 692-575, (0362) 692-607, (0362) 692-503 та/або шляхом проведення робочих зустрічей за адресою знаходження   підрозділу: м. Рівне, вул. Відінська, 12,  або в обумовленому місці.

 

А.М. Ваховський,

в.о. начальника ВВБ Головного управління ДФС у Рівненській області