Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Платники податків Рівненщини перевищили минулорічні надходження до зведеного бюджету країни більш ніж на 1,3 мільярда гривень

05.12.2017

З початку року платниками податків Рівненщини перераховано до зведеного бюджету близько 5 млрд. 412 млн. грн. За словами начальника Головного управління ДФС у Рівненській області Дмитра Зайцева, минулорічні показники перевищено більш ніж на 1273  млн. грн.

Із загальної суми до держбюджету впродовж цього часу перераховано майже 2 млрд. 297 млн. грн. податкових платежів. Місцеві скарбниці впродовж одинадцяти місяців 2017 року отримали понад 3 млрд. 114 млн. грн. Порівняно з минулорічним приріст склав 612 млн. грн. та 661 млн. грн. відповідно.

Таке збільшення надходжень, посадовець пояснює позитивною динамікою у сплаті основних бюджетоформуючих платежів, таких як податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, плата за землю та екологічний податок.

Як наголошує керівник фіскальної служби області Дмитро Зайцев, сьогодні стабільності у виконанні прогнозованих показників вдається досягати, насамперед, завдяки свідомому ставленню платників податків регіону до перерахування належного у казну, також підвищенню якості надання платникам податків адміністративних послуг та заходам з детінізації економіки. Це ключові аспекти в роботі фіскальної служби Рівненської  області.

ГУ ДФС у Рівненській області