Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Відбулось спільне засідання Громадської ради фіскальної служби Рівненщини та Територіального відділення АППУ в Рівненській області

14.06.2019

Сьогодні  в приміщенні Головного управління ДФС у Рівненській області відбулось спільне засідання Громадської ради фіскальної служби Рівненщини та Територіального відділення АППУ в Рівненській області.

У засіданні від фіскальних органів області взяли участь начальник Головного управління ДФС у області Дмитро Зайцев та його перший заступник Анатолій Клячук, заступник начальника Рівненської митниці ДФС Віталій Сімчук, начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Людмила Кончук. Представники влади ознайомили присутніх з підсумками роботи територіальних органів ДФС у Рівненській області та Рівненської митниці ДФС за п’ять місяців 2019 року, результати боротьби з правопорушеннями у митній сфері, щодо проведення операції «Урожай», особливості сплати майнових податків та  підсумки декларування доходів громадян у 2019 році.

В другій частині зустрічі відбулось засідання обласної рейтингової комісії з підведення підсумків Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2018». Про результати роботи комісії повідомив Маріян Года - голова Ради Територіального відділення ВГО АППУ в Рівненській області. Він, зокрема, зазначив, що в нашому регіоні більшає підприємств, які покращують власну виробничу та  податкову культуру і випробовують її на відповідність встановленим стандартам і критеріям. Якщо в минулому році для участі в конкурсі надійшло близько  80 заявок від платників податків Рівненщини, то в цьому році кількість бажаючих позмагатися  досягла ста учасників.

Переможців  регіонального туру згідно із Положенням про Рейтинг було визначено в 11 основних номінаціях. Кращих платників податків обирали в галузях промисловості, будівництва; у сфері права, консалтингу, наукової та технічної діяльності, у сферах торгівлі та послуг, у сфері транспорту та зв’язку; в аграрній галузі серед платників податку на прибуток і платників єдиного податку 4 групи у рослинництві та тваринництві. Всього за рішенням комісії близько  30 підприємств області визнано переможцями в рейтингу найсумлінніших. Визначено також  шість підприємств, які мають шанси поборотися за перемогу на Всеукраїнському рівні і  стати  лідерами серед тих українських підприємств, які  прагнуть  на власному прикладі демонструвати важливість прозорого ведення бізнесу та належного виконання своїх зобов’язань перед державою.

Головна думка, яку озвучив на завершення засідання Голова Громадської ради при ГУ ДФС у Рівненській області Богдан Гапяк, що  вшановуючи переможців конкурсу «Сумлінні платники податків», влада не лише популяризує ідею чесного ведення бізнесу та громадське визнання ролі сумлінних платників податків у житті держави, а й формує традиції шанобливого ставлення до платників податків, взаємну відповідальність влади і бізнесу, виховує високу податкову культуру та усвідомлення, що «платник податків – це найвища цінність цивілізованого суспільства».

ГУ ДФС у Рівненській області

ФОТОМАТЕРІАЛИ