Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

За дев’ять місяців 2017 року територіальні громади Рівненщини отримали майже два з половиною мільярда гривень

03.10.2017

Платники податків Рівненської області за  січень – вересень 2017 року сплатили до місцевих бюджетів усіх рівнів понад 2,45   млрд. грн. податкових платежів. Порівняно з минулим роком платежі зросли на  понад 522 млн. грн.

Найбільшу питому вагу в доходах місцевих бюджетів, а саме 67 відсотків,  займає податок на доходи фізичних осіб,  надходження якого склали 1 651,9  млн. грн. Також майже 13 % складає частка  єдиного податку від підприємницької діяльності – 298,8 млн. грн. За рахунок плати за землю місцеві бюджети поповнилися на  254,5 млн. грн.

 «Фіскальна служба, зацікавлена у зміцненні конструктивного діалогу з сумлінним бізнесом, який створює робочі місця, дбає про інвестиції і таким чином формує основну питому вагу податкових надходжень до бюджету. - зауважив. начальника ГУ ДФС у Рівненській  області Дмитро Зайцев – Адже для виконання своїх завдань місцева влада повинна мати достатні фінансові і матеріальні ресурси. Так як  завданням місцевого бюджету є забезпечення необхідними грошовими ресурсами фінансування заходів господарського й культурного будівництва, комунального і житлового господарства, розвитку освіти, охорони здоров'я тощо.»

ГУ ДФС у Рівненській області