Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Лист-подяка

03.01.2013

У березні 2013 року минає 50 літ з часу відкриття Клеванської школи-інтернат для слабозорих дітей. Сотні учнів вийшли з її стін за ці роки. Приїжджаючи щороку на традиційну зустріч з випускниками школи, їх вражають ті позитивні зміни, які відбулись у школі, вони згадують все те прекрасне яке вони пережили в стінах школи: уроки, виховні години, загальношкільні заходи, екскурсії, походи, зустрічі із знаменитими людьми тощо.

Але таке дійство, яке  відбулося 18 грудня 2012 року перевершило все. У чудовому залі новозробленої їдальні зібралися гості, учні, весь колектив школи-інтернату. Зі свічками в руках  затамувавши подих, вони слухали проповідь   благочинного м. Рівне та Рівненського району митрофорного протоієрея отця Валерія, який прийшов освятити іконостас, подарований колективом податкової служби Рівненської області, яку очолює Віктор Петрович Башук. Ікони, які закрили цілу стіну, вражають своєю красою, Божою благодаттю. В кінці служби, приклонившись до ікони Святого Миколая, проходячи біля священика, кожен учень отримав іконку покровителя дітей Прп. Стилиана Пафлагонського, яка даватиме їм здоров ҆я, силу, успіхів у навчанні. Протягом всієї служби ніжно і мелодійно звучав церковний хор, який хвилював серця і душі присутніх. Щоденне спілкування з Богом, вселяє впевненість, що це придаватиме всім нам здоров ҆я і сили. Пройдуть роки, десятиліття  а всі пам’ятатимуть ті хвилюючі хвилини, які ще ніколи і ніхто не переживав у стінах школи.

Щире спасибі нашим благодійникам за подарунок. Діти обіцяють добре вчитися, гарно поводитися, стати гідним громадянином України, а ми дорослі допоможемо їм у цьому.

Спаси нас Господи! Покрий Божа Мати всіх своїм покровом!

 

 

 

Директор  к/з «Клеванська спеціальна ЗОШ-інтернат № 1

І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради                                                     Євгенія Фалко