Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Графік роботи, телефони Рівненської митниці ДФС

Рівненська митниця ДФС

Поштова адреса:

33028, м. Рівне, вул. Соборна, 104

Електронна пошта:

rv@customs.sfs.gov.ua 

Телефон:(0362) 62 04 68

Факс:(0362) 62-35-37

Телефонний довідник  посадових осіб Рівненської митниці ДФС

(завантажити)

Графік роботи:

У Митниці встановлено п'ятиденний робочий тиждень з наступним режимом роботи:

Управління адміністрування митних платежів, Управління боротьби з митним правопорушенням,  Відділ організації митного контролю, Сектор персоналу, Відділ фінансування,  бухгалтерського обліку та звітності, Управління матеріального забезпечення та  інфраструктури, Юридичний сектор, Сектор митної статистики, Сектор інформаційних технологій, Спеціаліст з розгляду звернень та доступу до публічної інформації, Сектор охорони державної таємниці, технічного та криптографічного захисту  інформації - початок робочого дня - о 9 год. 00 хв., перерва на обід - з 13 год. 00 хв. до 14 год. 00 хв., закінчення робочого дня - о 18 год. 00 хв.

митні пости «Рівне-центральний»,  «Дубно», «Сарни» - у дві зміни:

перша - з 09.00 до 18.00, перерва на обід - з 13.00. до 14.00;

друга - з 12.00 до 21.00, перерва на обід - з 16.00 до 17. 00;

пункт контролю на залізничній станції «Сарни» – цілодобово;

митний пост «Костопіль» - 09.00 – 18.00, перерва на обід - з 13.00 – 14. 00;

митні пости «Городище», «Удрицьк» та «Прикладники» - цілодобово;

Для забезпечення безперебійної роботи пунктів пропуску через державний кордон та оперативних підрозділів митниці ДФС встановлюються графіки змінності працівників Митниці з дотриманням вимог статті 58 КЗпП України, відповідно до якої у змінних роботах працівники чергуються рівномірно.

Приймальня громадян:

Особистий прийом громадян здійснюється за попереднім записом у головного спеціаліста з розглядузвернень та доступу до публічної інформації за адресою: м.Рівне, вул. Соборна,104, або за телефоном (0362) 62-04-68

Графік особистого прийому громадян та представників юридичних осіб керівництвом Рівненської митниці ДФС

завантажити

Графік особистого прийому громадян та представників юридичних осіб структурними підрозділами Рівненської митниці ДФС

завантажити,

Інформаційно-довідковий департамент:

0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів) з 8.00 до 20.00 (крім суботи та неділі).

Електронна пошта:

idd@sfs.gov.ua (для отримання інформаційно-довідкових послуг без використання електронного цифрового підпису). 

Сервіс «Пульс» Державної фіскальної служби України приймає звернення громадян та суб’єктів господарювання (далі – Заявники) щодо неправомірних дій або бездіяльності, можливих корупційних правопорушень у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб структурних підрозділів ДФС та її та територіальних органів (далі – Інформація).

Заявники можуть надати Інформацію за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4», та на електронну адресу: idd@sfs.gov.ua.

Інформацію щодо достовірності відомостей та застосування заборон, визначених Законом України «Про очищення влади» про осіб, стосовно яких проводиться перевірка, можна повідомити за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «5», або на електронну адресу: dopomoga@sfs.gov.ua.

Громадяни можуть викласти усні звернення до ДФС, відповідно до Закону України «Про звернення громадян» (зі змінами та доповненнями), засобами телефонного зв’язку через Контакт-центр ДФС за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «3».

 

Правила внутрішнього службового розпорядку