Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Громадськість Рівненщини за відкритий діалог з владою

15.02.2019

Нещодавно в приміщенні Рівненської облдержадміністрації відбувся Всеукраїнський  форум та спільне засідання Громадської ради при фіскальній службі Рівненщини та ТВ АППУ. Зустріч влади з представниками бізнесу, підприємців та роботодавців щодо особливостей проведення заходів державного нагляду (контролю) суб’єктів господарської діяльності в 2019 році.

В заході взяли участь керівництво Рівненської обласної державної адміністрації, члени Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при торгово-промислової палати України, представники Державної регуляторної служби України, лідери всеукраїнських та регіональних об’єднань підприємців та роботодавців. А також  керівники органів державного контролю у Рівненській області: Головного управління  ДФС, Рівненської митниці, ГУ ДСНС, Держпраці, Держпродспоживслужби, фахівці аналітичних центрів, спеціалісти у сфері права та підтримки бізнесу, науковці, представники малого і середнього бізнесу,  члени Рівненської ТПП, ТВ АППУ в Рівненській області, інших громадських організацій та бізнес асоціацій, аудитори та адвокати, ЗМІ.

У засіданні від фіскальних органів області прийняли участь перший заступник начальника Головного управління ДФС у області Анатолій Клячук, в.о. начальника Рівненської митниці ДФС Іван Іванов.

Під час форуму було наголошено, що зараз усі інспекційні органи фокусуються на прозорій оцінці суб’єктів господарювання та попередженні податкових ризиків, а бізнес знатиме, коли і чому до нього прийде інспектор. Зокрема, акцент зміщений на збільшення кількості саме планових, обґрунтованих відповідно до ризикоорієнтованої системи, перевірок з одночасним скороченням позапланових. Податковий аудит здійснюється лише за наявності у платника ризиків несплати податків, перелік яких затверджено відповідними постановами і наказами. А представники бізнесу в он-лайн режимі можуть дізнатися, чи планується перевірка їх підприємств . Зокрема, на веб-порталі фіскальної служби розміщено план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків.

Крім того, на сьогодні запущено портал inspections.gov.ua, який має полегшити онлайн-взаємодію держави та бізнесу.

Ці та інші питання щодо оптимізації та спрощення процедур проведення державних видів контролю під час здійснення контрольно-перевірочних заходів викликали активне обговорення учасників діалогу .

Громадськість одноголосно проголосувала за схвалення Резолюції засідання з питань удосконалення, оптимізації та спрощення процедур проведення державних видів контролю під час здійснення підприємницької діяльності.

Головна думка, яку озвучив на завершення форуму заступник голови Рівненької ОДА Ігор Тимошенко, що  спільні дії представників влади, бізнесу та громадськості забезпечують дієвий зворотний зв’язок та дають можливість узгодити позиції щодо вдосконалення чинного законодавства.

ГУ ДФС у Рівненській області

ФОТОМАТЕРІАЛИ