Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Протокол № 1 засідання Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для обрання Громадської ради при ГУ ДФС у Рівненській області

15.10.2018

Дата та час проведення: 15 жовтня 2018 року, о 15 год. 00 хв.

Місце проведення: м.Рівне, вул. Відінська, 12

Присутні: Щербаков Євген Володимирович, Садова Лариса Михайлівна, Вознюк Ростислав Стахович, Омелянчук Інна Василівна, Наумчук Тетяна Миколаївна, Воробйова Ольга Володимирівна

Порядок денний

1. Ознайомлення з основними завданнями та повноваженнями Ініціативної групи, закріпленими відповідним Положенням, затвердженим наказом ГУ ДФС у Рівненській області від 11.10.2018р. № 25 «Про створення Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при ГУ ДФС у Рівненській області».

2.  Обрання голови Ініціативної групи.

3. Обрання секретаря Ініціативної групи.

4. Визначення дати та місця проведення установчих зборів для формування Громадської ради при ГУ ДФС у Рівненській області.

5. Обговорення питання граничної чисельності Громадської ради.

6. Обговорення:

 - змісту повідомлення інститутів громадянського суспільства про проведення  установчих зборів (дата та зміст);

 - формату заяви від інститутів громадянського суспільства на участь в   установчих зборах;

 - формату додатків до заяви ІГС;

 - порядку денного другого засідання Ініціативної групи;

 - порядок прийняття документів від ІГС.

 7.  Різне. 

Кворум є.

Відкрила засідання Наумчук Т.М. ГДІ сектору комунікацій, яка привітала присутніх та запросила ознайомитися з інформаційними матеріалами, підготовленими до засідання та наданими учасникам зібрання. 

СЛУХАЛИ: 

Наумчук Т.М.., яка озвучила порядок денний засідання та запропонувала проголосувати за нього. 

ГОЛОСУВАЛИ: 

„ за” – 6;

„проти” – 0;

 „утрималося” – 0 

ВИРІШИЛИ: 

Затвердити Порядок денний. 

З питання 1 Порядку денного 

Учасники засідання ознайомилися з основними завданнями та повноваженнями Ініціативної групи, закріпленими відповідним Положенням, затвердженим наказом ГУ ДФС у Рівненській області від 11.10.2018р. № 2516 „Про створення Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при ГУ ДФС у Рівненській області».

З питань 2 Порядку денного:

СЛУХАЛИ: 

Вознюка Р.С., який запропонував кандидатом на посаду голови Ініціативної групи Садову Л.М. 

ГОЛОСУВАЛИ:

„ за” – 6;

„проти” – 0;

„утрималося” – 0 

ВИРІШИЛИ: 

Обрати головою Ініціативної групи Садову Л.М..

З питання 3 Порядку денного:

СЛУХАЛИ: 

Омелянчук І.В. щодо обрання  секретарем Ініціативної групи Кисельову С.Ю.

ГОЛОСУВАЛИ: 

„ за” – 9;

„проти” – 0;

„утрималося” – 0 

ВИРІШИЛИ: 

Обрати секретарем Ініціативної групи Наумчук Т.М.

З питання 4 Порядку денного:

 СЛУХАЛИ:

Щербакова Є.В., який запропонував провести установчі збори 12 грудня 2018 року  о 15 год. 00 хв. та обрати для проведення заходу приміщення ГУ ДФС у Рівненській області, розташоване за адресою: м. Рівне, вул. Відінська 12.

ГОЛОСУВАЛИ: 

„ за” – 6;

„проти” – 0;

„утрималося” – 0

З питання 5 Порядку денного:

 Учасники засідання винесли на обговорення питання граничної чисельності Громадської ради при ДФС України.

ВИСТУПИЛИ:

Омелянчук І.В., яка звернула увагу на необхідність чіткого дотримання норм Типового положення про громадську раду (далі – Типове положення), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” зі змінами та рекомендувати учасникам установчих зборів граничну чисельність – не більше 35 осіб – представників інститутів громадянського суспільства.

ГОЛОСУВАЛИ: 

„ за” – 6;

„проти” – 0;

„утрималося” – 0

З питання 6 Порядку денного:

СЛУХАЛИ:

Щербакова Є.В., Вознюка Р.С.., які запропонували відкорегувати текст повідомлення про проведення установчих зборів з формування Громадської ради при ГУ ДФС у Рівненській області, зокрема,  у частині порядку подання заяв та документів, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” зі змінами.

Винесли на обговорення питання щодо можливого прийняття документів від інститутів громадянського суспільства через відповідальну особу Ініціативної групи або засобами поштового зв’язку на офіційну адресу ГУ ДФС у Рівненькій області: м.Рівне, вул. Відінська, 12 та нарочно в кабінет 423.

ГОЛОСУВАЛИ: 

„ за” – 6;

„проти” – 0;

„утрималося” – 0 

ВИРІШИЛИ:

Здійснювати прийом документів від інститутів громадянського суспільства участі в установчих зборах засобами поштового зв’язку на офіційну адресу ГУ ДФС у Рівненькій області: м.Рівне, вул. Відінська, 12 та нарочно в кабінет 423.

СЛУХАЛИ:

Омелянчук І.В., яка запропонувала доповнити перелік документів ІГС, що додаються до заяви шляхом включення до нього свідоцтва про державну реєстрацію ЗМІ для кандидатів, що представлятимуть недержавні засоби масової інформації.

ГОЛОСУВАЛИ: 

„ за” – 9;

„проти” – 0;

„утрималося” – 0 

ВИРІШИЛИ: 

1. Затвердити текст повідомлення для громадськості про дату, час та місце проведення установчих зборів з формування Громадської ради при ГУ ДФС у Рівненській області, з урахуванням внесених членами Ініціативної групи змін та розмістити його на офіційному  субсайті територіальних органів ДФС у Рівненській області.

2. Затвердити Інформаційні матеріали, рекомендації щодо підготовки документів, які мають подавати інституту громадянського суспільства для участі в установчих зборах для формування складу Громадської ради при ГУ ДФС у Рівненській області та зразки документів ІГС, з урахуванням внесених членами Ініціативної групи змін та розмістити доопрацьовані документи на офіційному субсайті територіальних органів ДФС у Рівненській області. 

СЛУХАЛИ: 

Садову Л.М., яка запропонувала обговорити питання порядку денного чергового засідання Ініціативної групи. 

ВИРІШИЛИ: 

Погодити проект Порядку денного засідання чергового засідання Ініціативної групи та домовилися узгодити дату його проведення у робочому порядку. 

СЛУХАЛИ: 

Садову Л.М., яка підбила підсумки та закрила засідання. 

 

Голова Ініціативної групи                              Л.М.Садова

Секретар Ініціативної групи                          Т.М.Наумчук