Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Територіальне відділення АППУ в Рівненській області та Громадська Рада при ГУ ДФС обговорили шляхи співпраці

25.05.2016

Співпраця фіскальної служби області з громадськими організаціями вже стала звичною нормою. Не стало виключенням і останнє спільне засідання Громадської Ради при ГУ ДФС та Ради територіального відділення АППУ в Рівненській області, в ході якого представники ГУ ДФС у Рівненській області проінформували  про проведення заходів з питань реформування податкової служби та податкової системи, стан виконання завдань із забезпечення надходжень платежів до бюджетів.

Основними питаннями, що розглядалися на  розширеному засіданні, були також підсумки декларувальної кампанії 2016 року, перспективи розвитку та удосконалення електронних сервісів ДФС, а також організаційні питання проведення всеукраїнського конкурсу «Сумлінні платники податків- 2015».

Активними учасниками дискусії були не лише платники  податків, але і  представники  головних управлінь та департаментів облдержадміністрації, депутати обласної та міської Рад, яких цікавили питання участі фіскальної служби в легалізації видобутку бурштину,  перспективи формування місцевих бюджетів в умовах децентралізації влади, перспективи включення нашої області до експерименту по фінансуванню ремонту та реконструкції доріг за рахунок перевиконання індикативних показників Рівненською митницею та цілий ряд інших злободенних питань.

Присутній на зустрічі  перший заступник начальника ГУ ДФС Анатолій Клячук особливу увагу  приділив питанням ефективної взаємодії влади та громадськості, спрямованої на створення атмосфери довіри та партнерських відносин між платниками податків та органами  державної фіскальної служби.

«В нинішніх умовах надважливим  завданням фіскальних органів є  надходження до бюджету, щоб забезпечити  усім необхідним армію і, головне, зберегти соціальний мир та спокій, регулярно виплачуючи пенсії, зарплати лікарям, вчителям, працівникам бюджетної сфери, а також інші соціальні виплати. Ми розуміємо, що це  неможливо без відкритої співпраці з бізнесом та громадськими організаціями. Сьогодні лідери громадської думки мають можливість впливати на нововведення у податковому та митному законодавстві, наполягати на відкритому  обговоренні з громадськістю реформи податкової системи України. Лише взаємодія, співпраця та взаємне врахування інтересів дозволить нам досягти успіху. Вважаю, що найбільш ефективним спільним проектом має і надалі бути проведення всеукраїнського конкурсу «Сумлінні платники податків», – зазначив Анатолій Клячук.

Заступник начальника ГУ ДФС Олена Дімітрук розповіла представникам бізнесу про  послідовні кроки до впровадження єдиного вікна подання електронної звітності, зокрема, сервіс «Електронний кабінет платника податків» та антикорупційний сервіс «Пульс».

Голова ради Територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» в Рівненській області Маріян Года та голова Громадської ради Євген Щербаков, члени Громадської ради та обласної рейтингової комісії  з проведення всеукраїнського конкурсу «Сумлінні платники податків» висловили свої пропозиції податківцям з приводу організації проведення конкурсу, якомога ширшого залучення  сумлінних платників податків до конкурсного відбору.  

ГУ ДФС у Рівненській області