Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Представники бізнесу та громадськості обговорили питання посилення ролі асоціації платників податків

04.02.2016

Члени Громадської ради при ГУ ДФС у Рівненській області, представники бізнесу
2 лютого 2016 р. взяли участь у розширеному  засіданні Ради ТВ ВГО АППУ в Рівненській області.
Учасники засідання підбили підсумки роботи територіального відділення по кожному напрямку статутної діяльності.

Голова територіального відділення АППУ в області Маріян Года розповів про активну позицію АППУ щодо податкової лібералізації, висвітлив інформаційно-комунікаційну та масово- роз’яснювальну діяльність,  роботу з органами державної влади, зокрема зупинивсь на ряді позитивних змін щодо комунікації платників податків з керівництвом  області та головного управління ДФС. 

Заступник голови Громадської ради Володимир Гребьонкін наголосив на необхідності подальшого діалогу ДФС з громадськістю. Адже, саме в співпраці з лідерами громадського руху регіону, які є експертами в галузі податкової та митної політики, можливо вдосконалити роботу ДФС та покращити рівень взаєморозуміння з підприємцями. 

Члени Ради обговорили також перспективи і стратегію розвитку Територіального Відділення, посилення ролі асоціації платників податків в регіоні. Під час обговорення Звітів присутніми було не тільки проаналізовано діяльність Територіального відділення у звітному періоді, але і  визначено основні напрямки подальшої діяльності, серед яких: подальше забезпечення дієвого захисту законних прав та інтересів платників податків, продовження співпраці та взаємодії з органами влади, зокрема ГУ ДФС області,  подальша активна участь у законодавчих ініціативах, розширення поінформованості суспільства про роботу Асоціації.

Також, в рамках підписаного  в минулому році Меморандуму відбулось обговорення проекту Плану спільних дій ГУ ДФС  у Рівненській області та  Територіального відділення  Всеукраїнського громадського об’єднання Асоціації платників податків України у Рівненській області на 2016 рік..

ГУ ДФС у Рівненській області