Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Дубнівським підприємцям нагадали про декларування доходів та легалізацію найманих працівників

02.05.2018

Днями, у приміщенні  Дубнівської ОДПІ відбувся черговий семінар для платників податків району. Захід організували та провели фахівці Головного управління ДФС у Рівненській області бласті спільно зі спеціалістом  уУправління  Держпраці у Рівненській області

Під час семінару спеціалісти фіскального відомства розглянули останні зміни податкового законодавства, законодавства з питань справляння єдиного внеску та функціонування електронних сервісів. Особливий інтерес у присутніх представників бізнесу викликали новації, запропоновані ДФС України для реалізації в системі блокування податкових накладних. Нинішній підхід до побудови нової системи блокування податкових накладних значно відрізняється від тієї моделі, яка працювала минулого року. Новий механізм дозволить зменшити кількість податкових накладних, які будуть зупинятися.

Окрему увагу фіскали приділили змінам законодавства у сфері справляння єдиного внеску та декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році. Зокрема, нагадали про способи та строки подання декларацій, термін сплати податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, а також алгоритм розрахунку податкової знижки.

Як зазначила представник управління Держпраці у Рівненській області, що на даний час виплата заробітної плати в «конверті» та нелегальна робота стали, на жаль, нормою життя. Виплати у «конвертах» стали одною із складових тіньової економіки. Недоліки тіньової заробітної плати, як і тіньової зайнятості не тільки в тому, що бюджет недоотримає кошти, використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить в собі багато негативних моментів, і перш за все це втрата страхового стажу для призначення пенсії.

Офіційне оформлення працевлаштування є, в першу чергу, гарантією соціального захисту найманих працівників, кадрової стабільності та налагодженої роботи усіх учасників трудового процесу з метою досягнення позитивного результату. Водночас, для роботодавця – це і позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків.