Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Вараші говорили про декларування та електронні сервіси ДФС

26.04.2018

З представниками бізнесу зустрілися фахівці  ГУ ДФС у Рівненській області.

Відкриваючи зустріч, Тетяна Вакольчук зазначила: «Фіскальна служба постійно вдосконалює електронні сервіси, головною метою яких є забезпечення платників наданням якісних та актуальних послуг. На головній сторінці офіційного веб-порталу ДФС України (sfs.gov.ua) функціонує низка електронних сервісів, за допомогою яких можна отримати ряд послуг, не відвідуючи податкову інспекцію. Їх кількість постійно зростає, а функціональні можливості розширюються».

Також, в ході зустрічі учасників проінформовано про хід та особливості кампанії декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017 року.

Адже надходження податку на доходи фізичних осіб від сплати задекларованих доходів є одним із джерел наповнення місцевого бюджету. Громадян, які добровільно подають декларації про доходи, стає все більше. Вони усвідомлюють важливість декларування доходів як виконання свого обов'язку, розуміють, що сплачуючи цей податок, вони підтримують місцеві бюджети, а останні формують соціальну політику адміністративно-територіальних одиниць.

Також, присутніх було ознайомлено з новими можливостями Електронного кабінету платника зазначивши, що це персональне автоматизоване робоче місце платника, за допомогою якого можна підготувати, заповнити та подати звітність в електронному вигляді та переглянути дані про стан розрахунків з бюджетом в режимі реального часу.