Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Деклараційна кампанія та легалізація найманих осіб – основна тема зустрічі у Володимирецькій ДПІ

25.04.2018

Черговим місцем в циклі виїзних нарад-зустрічей податківців з представниками бізнес – спільноти  стало Володимирецьке відділення Сарненської ОДПІ.

В першу чергу, присутнім на зустрічі були надані роз’яснення з питань декларування, зокрема, переліком доходів, які підлягають обов’язковому декларуванню,  можливості отримання податкової знижки, а також способи подання  декларації, та бланки декларацій про майновий стан і доходи.

Начальника Володимирецького відділення Сарненської ОДПІ Наталя Десятник    зазначила, що у разі необхідності учасники зустрічі зможуть отримати консультації та допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи.

Під час спілкування були надані роз’яснення про право та обов’язок громадян декларувати доходи, отримані протягом 2017 року (спадок та подарунки від осіб, які не є членами сім’ї першого та другого ступеня споріднення, доходи від здачі в оренду нерухомості чи транспортних засобів, доходи від продажу сільськогосподарської продукції чи надання послуг власною технікою  в період сезонних польових робіт тощо). Окремо зупинились на особливостях заповнення декларації на податкову знижку та переліку витрат, дозволених для включення з метою отримання знижки.

Також піднімалось питання легалізація трудових відносин, сплати податків і єдиного соціального внеску адже  це законодавчо закріплені права працюючої людини сьогодні та гарантоване майбутнє завтра. Легалізація зарплат передбачає зменшення кількості осіб, які збагачуються за рахунок інших, та збільшення надходжень до бюджету коштів, які приховуються від держави.