Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Зарплата в «конвертах» - позбавлення соціальних гарантій.

24.04.2018

Легалізація трудових відносин, сплата податків і єдиного соціального внеску – це законодавчо закріплені права працюючої людини сьогодні та гарантоване майбутнє завтра. Легалізація зарплат передбачає зменшення кількості осіб, які збагачуються за рахунок інших, та збільшення надходжень до бюджету коштів, які приховуються від держави.

Тіньова зарплата є однією із найбільших проблем сучасної економіки України. Виплата заробітної плати «у конвертах» призводить до значних негативних наслідків не тільки для бюджету держави, а й для самих працівників.

Головним управління ДФС у Рівненській області  спільно з Управління Держпраці у Рівненській області, у Рокитнівському відділенні Сарненської ДПІ,  проведено черговий семінар з напрямку детінізації заробітної плати, декларування, доходів громадян, які підлягають обов’язковому декларуванню та можливості отримання податкової знижки, а також способи подання  декларації, та бланки декларацій про майновий стан і доходи.

Під час зустрічей підприємцям роз’яснили дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів (ПДФО, акцизного податку, плати за землю, орендної плати, єдиного податку), легального використання найманої робочої сили.

Начальник Рокитнівського відділення Сарненської ОДПІ Ніна Ковалевичі закликала роботодавців і власників підприємств усіх форм власності виявити соціально відповідальне ставлення до працівників, направивши вивільнені кошти на підвищення зарплат. Адже гідна заробітна плата – це запорука спокійного і благополучного життя як для роботодавця, так і для працівника.

ГУ ДФС у Рівненській області