Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Легалізація заробітних плат та забезпечення сплати ЄСВ - серед пріоритетних завдань Демидівських податківців

25.04.2018

Дотримання вимог трудового законодавства всіма суб’єктами господарювання , які мають найманих осіб стала головною темою засідання «круглого столу» з легалізації заробітної плати та зайнятості населення яка днями відбулась у Демидівському відділенні Дубенської ОДПІ.

Засідання  провела в.о начальника Дубенської  ОДПІ  Валентина Рачинська за участю представників бізнес - спільноти району .

Під час проведення засідання вона зазначила, що легалізація зайнятості населення та детінізація заробітної плати є вагомим джерелом податкових надходжень. Тому роботодавцям слід зосередити увагу на обов’язковому оформленні трудових відносини з найманими працівниками, не допускати виплати заробітної плати в розмірі, меншому встановленого законодавством рівня, несвоєчасної виплати заробітної плати, або ж виплати її у «конвертах».

Валентина Рачинська зауважила, що громадяни, які погоджуються на нелегальне працевлаштування та нелегальну оплату своєї праці, ризикують втратити соціальні гарантії, гідне пенсійне та соціальне забезпечення.

В свою чергу присутні на засіданні суб’єкти господарювання дали зобов’язання щодо неухильного дотримання норм трудового законодавства, зокрема, оформлення трудових відносин з усіма найманими працівниками та виплати їм заробітної плати в розмірі не нижче мінімальної.