Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Відбулась зустріч представників влади Рокитнівщини з громадськістю

19.04.2018

Нещодавно на Рокитнівщині представники влади зустрілись з громадськістю району, зокрема проведено схід села Сновидовицької сільської ради, на якому було присутніх понад 130 чоловік. У зустрічі взяли участь: голова райдержадміністрації Микола Кушнір, заступник голови райради Світлана Пахнюк, заступник голови РДА Олександр Крупенко, начальник Рокитнівського відділення Сарненської ОДПІ Ніна Ковалевич, начальник відділу організаційно-правового забезпечення РДА Вікторія Пшенична, начальник відділу ГУ Дежгеокадастру Рівненської області Микола Новоселецький.

Ніна Ковалевич проінформувала присутніх про стан надходження податків, зборів і ЄСВ в 2018 році, легалізацію доходів найманих працівників, декларування доходів громадян, порядку нарахування та сплати податку на нерухоме майно. Звернула увагу і на борги по земельному податку по терміну сплати 29.08.2017 року, наголосивши, що вчасна сплата податків сприяє наповненню місцевих бюджетів та покращує соціально-економічний розвиток громад. Надала відповідь на запитання жителів.

За словами керівника Рокитнівського відділення Сарненської ОДПІ Ніни Ковалевич важливо проводити заходи такого формату, оскільки вчасно донесена до платників об’єктивна кваліфікована інформація з питань застосування  законодавства  є запорукою успішного ведення підприємництва Рокитнівщини та розвитку Регіону в цілому.

Рокитнівського відділення Сарненська ОДПІ

 

ФОТОМАТЕРІАЛИ