Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Робочі зустрічі – задля забезпечення зворотнього зв’язку

23.04.2018

Своєчасне інформування платників про роботу фіскальної служби та новації в законодавстві забезпечує зворотній зв’язок з представниками громадянського суспільства, дає можливість попередити проблеми, вислухати пропозиції і питання господарюючих суб’єктів, почути один одного та з’ясувати оптимальні шляхи співробітництва. Тож днями, в приміщенні актової зали ДПІ у м.Рівному, податківці Рівного зустрілись з представниками суб’єктів господарювання міста.

Перший заступник начальника ДПІ у м.Рівному Ірина Груздєва проінформувала учасників зустрічі про адміністративні послуги, які суб'єкти підприємництва можуть отримати у Центрі обслуговування платників, про нові можливості Електронного кабінету платника,  подання податкової звітності через мережу Інтернет, використання електронних сервісів від ДФС, зокрема, електронного інформаційно-довідкового ресурсу та безкоштовного телефону ІДД з метою отримання відповідей на питання, які виникають у платників податків з податкового законодавства.

Надалі присутні були ознайомлені з новаціями в оподаткуванні, також їм нагадали про особливості цьогорічної кампанії декларування доходів громадян та необхідність дотримання законодавства про працю.

Окрему увагу приділили питанням, пов'язаним із функціонуванням електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ. Зокрема, активно обговорювалися практичні питання щодо зупинення реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Учасники заходу отримали безпосередньо від фахівців фіскальної служби фахові консультації та практичні рекомендації щодо особливостей сплати податків.