Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Всеукраїнський тиждень права

  • В Україні й в усьому світі 10 грудня відзначається Міжнародний день прав людини. Цього дня у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини - перший міжнародний документ, який задекларував рівність прав і свобод усіх людей. У Декларації найвищою цінністю було проголошено

  • рамках проведення Всеукраїнського тижня права, 07.12.2017 року ГУ ДФС у Рівненській області проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником юридичного управління Рашовським Я.В. Тема «гарячої лінії»: «Права платників податків та оскарження рішень контролюючих органів».

  • В Україні вже традиційним стало щорічне проведення заходів до Всеукраїнського тижня права, затвердженого,відповідно до указу Президента України «Про Всеукраїнський тиждень права» № 1149/2008 від 08 грудня 2008 року Всеукраїнський тиждень права проводиться в Україні щороку в тиждень, що включає 10

  • Щороку в нашій країні проходить Всеукраїнський тиждень права, під час якого відбуваються заходи, що спрямовані на підвищення рівня правової культури населення. Цьогоріч такий тиждень проходить з 4 по 10 грудня. Це передбачено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2015 року № 871-р

  • В рамках проведення Всеукраїнського тижня права, ГУ ДФС у Рівненській області повідомляє, що відповідно до Закону України «Про звернення громадян» кожен громадянин має право направляти до органів фіскальної служби як індивідуальні, так і колективні письмові звернення.

  • В рамках проведення «Всеукраїнського тижня права». 08.12.2016 року у ГУ ДФС у Рівненській області проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником юридичного управління Рашовським Я.В. Тема «гарячої лінії»: «Права людини».

  • Нещодавно ГУ ДФС у Рівненській області проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником управління аудиту Єгоровою Ольгою Федорівною на тему «Проведення податкового та митного аудиту».

  • Восьмого грудня, в рамках Всеукраїнського тижня права, фахівці ГУ ДФС у Рівненській області спільно з представниками ДП «СВЦ» філії у Рівненській області провели зустріч з платниками податків.

  • В Україні й в усьому світі 10 грудня відзначається Міжнародний день прав людини. Цього дня у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини - перший міжнародний документ, який задекларував рівність прав і свобод усіх людей.

  • Щороку в нашій країні проходить Всеукраїнський тиждень права, під час якого відбуваються заходи, що спрямовані на підвищення рівня правової культури населення. Цьогоріч такий тиждень проходитиме з 5 по 10 грудня. Це передбачено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31.08.16р. №627-р «Про