Територіальні органи ДФС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

До уваги суб’єктів господарювання!

2018-10-08

23 жовтня 2018 року об 11-00 год. в актовій залі Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне, вул. Соборна, 11) відбудеться Форум «Регуляторна політика та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу».

Метою Форуму є конструктивний діалог представників бізнесу, влади, науковців, громадських діячів щодо проблемних питань розвитку малого і середнього бізнесу, а також пошук можливостей їх вирішення з урахуванням змін у податковій, інвестиційній та соціальній політиці.

Учасники Форуму: керівництво області та м. Рівне, державних установ, науковці, експерти, представники бізнесових кіл та суб’єктів інфраструктури підтримки розвитку бізнесу.

Запрошуються всі зацікавлені у публічному діалозі щодо вирішення нагальних проблем розвитку підприємництва в оподаткуванні, сфері трудових відносин, регуляторній, інвестиційній, митній  політиці.

Заявку для участі у Форумі надсилати до 18:00 21 жовтня на електронну адресу: rivneappu@ukr.net. У листі зазначати: прізвище, імя, по батькові учасника, контактний номер телефону, організацію, яку представляєте, проблемні питання (за наявності), на які хотіли б отримати відповідь. Тема листа: «ФОРУМ». Телефони для довідок: (067)240-75-49; (097)388-08-03.